پیام نوروزی مدیرعامل گروه سایپا

پیام نوروزی مدیرعامل گروه سایپا

سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه سایپا در پیام خود به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ تصریح کرد: گروه خودروسازی سایپا در سال گذشته پرچمدار رونق تولید ملی بود و به عنوان خودروساز اول کشور آماده جهشی بزرگ در عرصه تولید در سال جدید است.

به گزارش روابط عمومی پارس خودرو، متن کامل پیام نوروزی سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به این شرح است:
به نام خدا
سال ۱۳۹۸ سپري شد و بار دیگر چرخش روزگار سالی نو را در پيش‌روی زندگی ما قرار داد. در سالی كه گذشت صنعت خودرو كشور يكی از سخت‌ترين و پيچيده‌ترين دوره‌های خود را پشت سر گذاشت و مشكلات و موانع بی‌سابقه‌ای را در برابر حركت خود در عرصه توليد و اقتصاد كشور تجربه كرد. با وجود همه اين موانع، گروه خودروسازي سايپا توانست ضمن مشاركت گسترده در طرح و پویش ملي بومي‌سازي قطعات خودرو و تعمیق ساخت داخل، تجربه‌اي تازه از خودباوري، نگاه به توانمندي‌هاي موجود در كشور و تكيه بر دانش و خلاقيت جوانان و متخصصان ايراني را به‌ ثبت رسانده و ضمن افزايش توليد روزانه خود به ۲ هزار دستگاه، «رونق توليد» را به معنای واقعی در اين مجموعه صنعتی محقق كند. این مجموعه با برنامه‌ریزی، تلاش، حرکت جهادی و همت کارکنان خود موفق شد پرچمدار تولید ملی شده و علاوه بر تعمیق و توسعه ساخت داخل و تثبیت جایگاه خود به عنوان خودروساز اول کشور، زمینه جهشی بزرگ در عرصه تولید را در سال ۱۳۹۹ فراهم کند.
در راهبرد و برنامه‌های گروه خودروسازی سایپا برای سال ۹۹، افزایش تولید خودرو و رونق کسب وکار درون و برون سازمانی، عرضه سه محصول جدید به بازار، ادامه جهاد خودکفایی در عرصه تولید قطعات پیشرفته خودرو باکمک شرکت‌های دانش بنیان ایرانی، ارتقای سطح کیفی محصولات، کنترل قیمت‌ها از طریق عادی‌سازی جریان تولید و عرضه محصول به بازار و پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و راهبردهای دولت تدوین شده است. نام‌گذاری سال جدید با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی و تاکید ریاست محترم جمهوری و وزارت صمت بر تداوم تولید و توسعه اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، پس از بی‌اثر کردن تحریم‌های ظالمانه و موفقیت در رونق‌بخشی به تولید، خود را برای یک جهش بزرگ در سال جدید آماده کنند.
اینجانب فرارسیدن سال ۱۳۹۹، سال «جهش تولید» را به آحاد ملت شریف ایران و آغاز پنجاه و چهارمین سال فعالیت گروه خودروسازی سایپا را به همه همکاران عزیزم تبریک عرض کرده و سلامتی، بهروزی و توفیق ایرانیان و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان مسألت دارم. سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا
news.parskhodro.ir 29229 امتیاز به خبر :