آغاز تولید آزمایشی سهند در پارس خودرو

آغاز تولید آزمایشی سهند در پارس خودرو

 

سهند محصول جدید پارس خودرو در راستای گسترش سبد محصولات این شرکت، در فاز آزمایشی وارد خط تولید شد.

 

به گزارش روابط عمومی؛ خودروی سهند که با تغییرات زیاد و بروزرسانی پلتفرم X200 طراحی شده است، در فاز آزمایشی وارد خطوط تولید پارس خودرو شد.

این محصول که قرار است در رده سدان های اقتصادی بازار قرار بگیرد، با موتور M15+ در مدل های گیربکس دستی، اتوماتیک و دو گانه سوز به تولید خواهد رسید.

همچنین در آینده یک گزینه از خانواده موتورهای جدید گروه خودروسازی سایپا با توان و گشتاور بیشتر و راندمان بالاتر طی بازه زمانی 12 تا 18 ماهه در این محصول به کارگیری می شود.

سدان اقتصای سهند بسته به تیپ بندی مورد انتخاب مشتریان از امکاناتی همچون سیستم مولتی مدیا، سانروف، کروز کنترل، فرمان برقی با طراحی جدید، سنسور باران، ترمز اضطراری و دوربین عقب بهره می برد.

گفتنی است طبق برنامه ریزی های انجام شده و آمادگی زنجیره تامین، خودرو سهند در سه ماهه سوم سال جاری به تولید انبوه رسیده و در سبد محصولات پارس خودرو قرار می گیرد. هدف گذاری تولید این خودرو در سال 1402 حدود 15 هزار دستگاه است و مدل مجهز به گیربکس اتوماتیک در اسفند ماه روی خط تولید قرار خواهد گرفت.

طراحی به روز در نمای بیرونی و داخلی، تنوع تجهیزات و امکانات در مدل ها و تیپ های مختلف و انطباق با آخرین استانداردهای 85 گانه از جمله شاخص های محصول سهند است.

news.parskhodro.ir 29229 امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط