آیین تشییع و تدفین پیکر شهید گمنام در شرکت پارس خودرو

آیین تشییع و تدفین پیکر شهید گمنام در شرکت پارس خودرو

آیین تشییع و تدفین پیکر شهید گمنام با حضور آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران،مسئولان کشوری و لشگری، مدیرعامل، مدیران ارشد وکارکنان پارس خودرو در این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارس خودرو ، همزمان با ایام شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت زهراء (س)، آیین تشییع و تدفین پیکر شهید گمنام دفاع مقدس به همت مدیریت ارتباطات پارس خودرو، حوزه بسیج ۵۰۳ امام حسن مجتبی (ع) گروه خودروسازی سایپا و با همکاری بسیج کارگری و کارخانجات تهران، سپاه پاسداران تهران بزرگ، جمعی از خانواده های شهدای مدافعین حرم و دفاع مقدس، فرزندان شهدای صنعت و بسیجیان حوزه های کارگری تهران بزرگ برگزار شد و پیکر مطهر شهید19 ساله گمنام که درمنطقه میمک ایلام، عملیات عاشورا به درجه شهادت نائل شده و توسط گروه تفحص شهدا شناسایی شده بود با حضور گسترده مدیران و کارکنان این شرکت تشییع و تدفین شد.
در این مراسم سید محمدحسین ادیانی، مدیرعامل شرکت پارس خودرو نیز ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) گفت: برای پارس خودرو افتخاری است که در خدمت این شهید گمنام بتوانیم راه، منش و روش شهیدان و این شهید عزیز را دنبال کنیم و مطمئناً حضور این شهید برای ما منشا خیر و برکت خواهد بود.
وی افزود: قطعاً با حضور این شهید روحیه تلاش و کوشش در بین کارکنان شرکت افزایش یافته و پیشرفت امور را در پی خواهد داشت لذا امیدواریم بر اساس اهداف شهدا حرکت کرده و به آنها جامه عمل بپوشانیم.
این مراسم با خاطره گویی سردارحاج حسین یکتا ، شعر خوانی حاج صابر خراسانی و مداحی و نوحه سرایی حاج عبدالرضا هلالی با ذکر مصیبت اهل بیت(ع) به پایان رسید.
یادمان ایجاد شده این شهید گمنام به پیشنهاد مدیریت ارشد شرکت در مکانی پر تردد در شرکت پارس خودرو و با تایید بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس توسط معاونت اداری و پشتیبانی و طی یک اقدام جهادی در کوتاه ترین زمان ممکن با شرایط بسیار مناسب ایجاد شد.
گفتنی است قبل از تشیع و تدفین پیکر این شهید در شرکت پارس خودرو، این پیکر مطهر طی مراسم های باشکوهی تحت عناوین برنامه وداع با شهید گمنام، در شرکت های گروه خودروسازی سایپا با حضور پرشکوه کارکنان آنها تشییع شد.

news.parskhodro.ir 29229 امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط